€ 199,00
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 209,00 Normale prijs (4.78% bespaard)
Productinformatie "Voorspoiler V.2 Volkswagen Polo GTI MK6 Facelift"
Voorspoiler V.2 Volkswagen Polo GTI MK6 Facelift
Geef jouw Volkswagen Polo GTI Mk6 Facelift 2021 een sportieve en agressieve uitstraling met deze hoogwaardige Voorspoiler V.2. Speciaal ontworpen voor de Polo GTI Mk6 Facelift, zorgt deze voorspoiler voor een strakkere en dynamische voorkant, waardoor jouw auto direct opvalt.
De voorspoiler verbetert niet alleen het uiterlijk, maar draagt ook bij aan een betere luchtgeleiding rondom de voorkant van de auto. Dit kan zorgen voor extra stabiliteit bij hogere snelheden en een verbeterde aerodynamica. Het materiaal is duurzaam en bestand tegen diverse weersomstandigheden, waardoor de spoiler lang zijn optimale uitstraling behoudt.
Dankzij de perfecte pasvorm is de montage eenvoudig en sluit de voorspoiler naadloos aan op de originele bumper, zonder dat er grote aanpassingen nodig zijn. Dit maakt het een ideale upgrade voor iedereen die zijn Polo GTI een sportieve boost wil geven zonder concessies te doen aan kwaliteit of stijl.
Passend voor:
Volkswagen Polo GTI Mk6 Facelift 2021
Upgrade nu jouw Volkswagen Polo met deze stijlvolle en functionele Voorspoiler V.2 en geef jouw auto die extra sportieve touch waar je naar op zoek bent!
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.