Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Voordiffuser Land Rover Defender Mk4

Voordiffuser Land Rover Defender Mk4

Beschrijving

Productinformatie "Voordiffuser Land Rover Defender Mk4"

Voordiffuser Land Rover Defender Mk4

Past bij:
Land Rover Defender Mk4 2020 – heden

Geef de voorkant van je Land Rover Defender Mk4 een stoere en sportieve uitstraling met deze hoogwaardige voordiffuser van Maxton Design. Dit onderdeel is speciaal ontworpen om de aerodynamica van je voertuig te verbeteren en tegelijkertijd een agressieve look toe te voegen die direct opvalt.

Verbeterde Aerodynamica en Styling
De voordiffuser optimaliseert de luchtstroom onder de auto, wat kan zorgen voor meer stabiliteit bij hogere snelheden. Daarnaast geeft het de Defender een extra sportieve en dynamische uitstraling.

Hoogwaardige Materialen
Gemaakt van duurzaam ABS-materiaal met een glanzende afwerking, is deze voordiffuser bestand tegen verschillende weersomstandigheden en behoudt hij zijn strakke look, zelfs na langdurig gebruik.

Perfecte Pasvorm en Eenvoudige Montage
Deze voordiffuser is speciaal ontworpen voor de Land Rover Defender Mk4 (vanaf 2020), waardoor een perfecte pasvorm gegarandeerd is. De montage is eenvoudig uit te voeren met het meegeleverde bevestigingsmateriaal, zonder dat aanpassingen aan de carrosserie nodig zijn.

Combineer met Andere Maxton Design Onderdelen
Maak de styling van je Defender compleet door de voordiffuser te combineren met andere accessoires van Maxton Design, zoals achterdiffusers, zijskirts en spoilers.

Upgrade de voorkant van je Land Rover Defender Mk4 vandaag nog met deze sportieve voordiffuser en geef je auto een unieke uitstraling!


Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

Voordiffuser Land Rover Defender Mk4

Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.

We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.

Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.

We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.

We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering
WhatsApp ons