Productinformatie "Bodykit – BMW 3 Serie Coupé E46 (1998–2003)"
Bodykit – BMW 3 Serie Coupé E46 (1998–2003)
Toepassing
Deze bodykit is speciaal ontwikkeld voor de BMW 3 Serie Coupé E46, geproduceerd tussen 1998 en 2003. De set sluit perfect aan op het tijdloze en sportieve design van de E46 Coupé en benadrukt de karakteristieke lijnen en uitgebalanceerde proporties waar dit model om bekendstaat. Dankzij de voertuigspecifieke pasvorm vormt de bodykit een naadloze aanvulling op het originele exterieur en tilt hij de uitstraling van de BMW E46 naar een hoger niveau.
Sportieve en dynamische uitstraling
Met deze bodykit krijgt de BMW 3 Serie Coupé E46 een sportievere, agressievere en exclusievere look. De extra designelementen zorgen voor een lager en breder ogend profiel, wat de auto meer presence en dynamiek op de weg geeft. Strakke lijnen, subtiele aerodynamische accenten en BMW-waardige details versterken het sportieve karakter van de E46 en zorgen voor een tijdloze, performancegerichte uitstraling.
Hoogwaardige materialen en duurzame kwaliteit
De bodykit is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof of vergelijkbaar premium materiaal, ontwikkeld voor langdurig gebruik en optimale pasvorm. De onderdelen zijn UV-bestendig en behouden hun kleur en afwerking, zelfs bij langdurige blootstelling aan zonlicht. Daarnaast zijn ze bestand tegen regen, vuil, steenslag en temperatuurschommelingen, waardoor de sportieve en luxe uitstraling van de BMW 3 Serie Coupé E46 langdurig behouden blijft.
Geoptimaliseerde aerodynamica
Naast de visuele upgrade draagt deze bodykit bij aan een verbeterde aerodynamica van de BMW E46 Coupé. De geoptimaliseerde luchtgeleiding helpt turbulentie rond de carrosserie te verminderen en draagt bij aan extra stabiliteit en controle, vooral bij hogere snelheden. Dit resulteert in een strakker rijgedrag en een sportiever rijgevoel dat perfect past bij het dynamische rijgedrag waar BMW om bekendstaat.
Eenvoudige montage en perfecte pasvorm
De bodykit is ontworpen voor eenvoudige montage zonder permanente aanpassingen aan de carrosserie. Dankzij de voertuigspecifieke pasvorm sluiten alle onderdelen perfect aan op de originele bevestigingspunten van de BMW 3 Serie Coupé E46. Het benodigde montagemateriaal wordt meegeleverd, zodat de installatie snel, veilig en probleemloos kan worden uitgevoerd.
Bestel nu
Geef jouw BMW 3 Serie Coupé E46 (1998–2003) een sportieve en stijlvolle upgrade met deze hoogwaardige bodykit. Versterk het design, verbeter de aerodynamica en laat jouw E46 opvallen met een tijdloze, dynamische en premium uitstraling.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.